Контактирајте не

Ningbo Everfine пластика копродукции, ООД.

адреса

# 500 Mingzhou патот
Xinqi Стрит, Окружниот Beilun
Ningbo 315.800 PRChina

телефон

86-574-8688-8583
продажба: 86-182-5877-8264
поддршка: 86-158-2425-8948

часа

Понеделник-Петок 9ч 10 часот навечер за да се
Сабота 10ч за да се 6 часот попладне
недела: 10:00-00:00

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !