за нас

Everfine група logo.png

Седиште -  Хонг Конг, Кина

Everfine Пластика логото

Споредни -  Ningbo, Кина

 

EVERFINE - ова е местото каде на забавата почнува

Everfine е upstart производител и дизајнер на експанзивна линија на пластични за еднократна употреба tablewares и прибор за секојдневна употреба.

Од отворањето во почетокот на 2014 година, ние се посветени на создавање и надградување динамична линија на производи. А широк спектар на производство и пакувања техники се обезбеди на нашите клиенти да добијат на најефикасен и задоволни еднократна употреба производи решение. Со две производствени локации, десетици ветеран оператори и трговски претставник. и 24/7, 365 услуга, EVERFINE прави квалитетни производи ,конкурентни цени ,одзив услуги ,брза испорака се случи.

Во 2016 година, EVERFINE стекнати бизнисот на средства на Ningbo MAOYUAN ПЛАСТИЧНИ MFG. LTD., Сите нови елементи, кои се вградени во нашите постоечки категории брзо се прошири опсегот на нашите бизнис во оваа индустрија. Нашата страст и иновации за дизајн на производи имаат управувано нашата компанија да биде широк-линија снабдувач на еднократна употреба лица и предмети за секојдневна употреба низ целиот свет. Угостителски и услуга на храна индустрија е сведок на толку многу промени во текот на годините, тоа ќе ни биде задоволство да ви покажеме што сме постигнале во минатото. Сега ние сме горди на нашите брзо време во исполнување и точно исполнување ред.

Ние сме членка на BSCI, Sedex. Добавувачот на Вол-Март, Woolworths, Теско, KFC, цел. BRC, ISO22000, HACCP акредитирани.

 

 


WhatsApp Online Chat !