Ние ќе присуствува на 122th кантонот саем

Everfine пластика ќе учествуваат во втората фаза на Кина Увоз и извоз саем (кантон Саем) од Oct.23 да Oct.27. Ние ќе ги советува клиенти на нашиот број кабина многу наскоро. Ви благодариме за вашата посета тогаш.

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион


Време на мислењето: Aug-22-2017
WhatsApp Online Chat !