Пластични Куп Crystal Clear ПЕТ 24oz

Краток опис:

Пластични Куп Crystal Clear ПЕТ 24oz


 • Цени: ќе ги советува барање
 • Минимална количина за нарачка: 100.000
 • Набавка Способност: 50X40'HQ месечно
 • Пристаниште на товарање: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C, O / A
 • детали за производот

  Тагови производ

  NO.PETC24
  Пластични Куп Crystal Clear ПЕТ 24oz


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !