Compostable тешка категорија Јогурт Лажица

Краток опис:

Compostable тешка категорија Јогурт Лажица


 • Цени: ќе ги советува барање
 • Минимална количина за нарачка: 100.000
 • Набавка Способност: 50X40'HQ месечно
 • Пристаниште на товарање: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C, O / A
 • детали за производот

  Тагови производ

  Compostable тешки тежина Јогурт лажица (Виножито, избрани бои, цврсти бои)

  Розова
  Зелена
  Сина
  Портокалова
  Црвена
  ...
  Повеќе сопствени бои


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !