Пластичен сад и капак

Краток опис:

Пластичен сад и капак


 • Цени: ќе ги советува барање
 • Минимална количина за нарачка: 100.000
 • Набавка Способност: 50X40'HQ месечно
 • Пристаниште на товарање: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C, O / A
 • детали за производот

  Тагови производ

  NO. HG216-HT216
  пластична чаша и Капак 
  Материјал: APET


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !