Ne do të marrë pjesë në Panairin e Kantonit 122th

Everfine Plastikë do të marrin pjesë në fazën II të Kinës Importi dhe Eksporti i drejtë (të Kantonit) nga Oct.23 në Oct.27. Ne do të këshillojë klientët e numrit tonë kabinë shumë shpejt. Faleminderit për vizitën tuaj pastaj.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck


Ora Post: Aug-22-2017
WhatsApp Online Chat !