ПВЦ цевки јамка СОЛА Бои

Краток опис:

ПВЦ цевки јамка СОЛА Бои


 • Цени: ќе ги советува барање
 • Минимална количина за нарачка: 100.000
 • Набавка Способност: 50X40'HQ месечно
 • Пристаниште на товарање: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C, O / A
 • детали за производот

  Тагови производ

  ПВЦ цевки јамка СОЛА Бои
  пластика драскулка Глупави сламки
  луди Кадрава јамка Обоени пиење сламки за роденденската забава, бар
  Премиум Лудиот смахнат пиење сламки
  БПА Слободен


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !