FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt i ndryshimeve në lidhje me koston e lëndëve të para dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kompaninë tuaj të na kontaktoni për më shumë informacion

A keni një sasi minimale të rendit?

Po, ne kërkojmë çdo mënyrë worths të paktën $ 1000, dhe sasinë për çdo artikull deri në 100.000.

A mund të OEM ose ODM?

SIGURISHT. Ne kemi të fortë R & D ekip, produktet mund të jetë bërë me porosi që i përshtaten kërkesave tuaja.

Të cilat kompanitë janë të mëdha / klientët tuaj më të mëdhenj në vendin tonë / regiorr?

Ne kemi një shumë mjaft e konsumatorëve në mbarë botën, por ne nuk mund të zbulojë më shumë në lidhje me informacionin e tyre konfidenciale.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Për mostrat, koha çojë është rreth 7 ditë. Për prodhimin në masë, koha çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për cilësinë e mostrës dhe artwork design.In të gjitha rastet do të përpiqemi të përputhen me nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

T / T. depozitave 30% paraprakisht, bilanci 70% kundër kopje B / L.

D / P pamje (dokumentet kundrejt pagesës sytë).

O / A 60 ditë (llogari e hapur) në të mirë për konsumatorët më të besueshëm.

Çfarë është garanci produkti?

Ne garantojmë që të gjitha materialet e përdorura në përpunimin e plastikës dhe paketimin janë të klasës së ushqimit. Si BSCI, SEDEX rekrutua anëtar, BRC, GMP, IS022000, fabrika certifikuar me HACCP, ne jemi committedto furnizuar me produkte të cilësisë, ndërkohë adresimin dhe zgjidhjen e çdo çështje të cilësisë sipas kërkesës.

A ju garantoj moulds klientëve qetë dhe të sigurt "investuar?

Nëse ndonjë konsumatorët investojnë moulds, ne do të respektojmë dhe të mbrojnë interesat e tyre themelore dhe IPR (Të Drejtat e Pronësisë Intelektuale), moulds e tyre ekskluzive do të kurrë nuk përdoret diku tjetër në urdhërat e tjetrit.

Si për taksat e anijeve?

Për mostër-dorëzimit, tarifat e transportit të ndryshojnë nga $ 40 në $ 80.

Për ngarkesat LCL dhe FCL, tarifat e anijeve të varet nga Incoterms zgjedhur dhe forwarders.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !