Златен пластични прибор за јадење

Краток опис:

Златен пластични прибор за јадење - Вилушка, нож, лажица


 • Цени: ќе ги советува барање
 • Минимална количина за нарачка: 100.000
 • Набавка Способност: 50X40'HQ месечно
 • Пристаниште на товарање: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C, O / A
 • детали за производот

  Тагови производ

  NO. GPC
  Златен пластични прибор за јадење - Вилушка, нож, лажица

  ГПЦ-FK 6g 188mm долга
  ГПЦ-KN 6g 200mm долга
  ГПЦ-СП 6g 175mm долга


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !